Ankara – Adana Trenle Kaç Saat Sürer?

ankara tren garı

Yurtiçi tren seferleri rehberinden Ankara – Adana tren seferleri hakkında bilgiler kategorisinden Adana Ankara arası tren ile kaç saat sürer? Bununla ilgili bilgileri aşağıdan alabilirsiniz.

TRENLE ANKARA – ADANA NE KADAR SÜRER?

Ankara tren garı (Ankara tren istasyonu) ile Adana tren garı (Adana tren istasyonu) arasında kalkış ve varışlı olmak üzere demiryolu – tren yolculuğu 12 saat 30 dakika ila 13 saat arasında değişmektedir. TCDD tren yolculuk süresi aktarmalı ya da aktarmasız – doğrudan direkt seferlere, yoğunluğu, güzergahta varsa hızlı tren arızalarına, iptal edilen tren seferlerine, gecikmelere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Ankara – Adana TCDD seferleri doğrudan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları tarafından gerçekleştirilmektedir.

Adana – Ankara arasında hızlı tren var mı? Adana’ya YHT hattı bulunmamaktadır ve bu kente hızlı tren projesi bulunmamaktadır.

ANKARA – ADANA UCUZ OTOBÜS BİLETLERİ SORGULAMASI

*** Ankara – Adana – Ankara tren seferleri ve biletleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Updated: 23 Haziran 2015 — 00:45

2 Comments

Add a Comment
  1. Ben trenle Ankara’da Mersin’e gitmek istiyorum nasıl gidecem

  2. Trene binerek gidebilirsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KacSaatSurer .Com - Yolculuk Süresi Hesaplama © 2019 kilometre hesaplama