Ankara – Bursa Otobüsle Kaç Saat Sürer?

aşti ankara

Yurtiçi (iç hatlar) otobüs seferleri rehberinden Ankara Bursa otobüs seferleri hakkında bilgiler kategorisinden Bursa Ankara arası otobüs ile kaç saat sürer? Bununla ilgili bilgileri aşağıdan alabilirsiniz.

OTOBÜSLE ANKARA BURSA NE KADAR SÜRER?

Ankara Otogarı olarak bilinen Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali – AŞTİ ile Bursa Otogarı olarak bilinen Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında kalkış veya varışlı olmak üzere karayolu – otobüs yolculuğu 6 saat 30 dakika ila 7 saat arasında değişmektedir. Karayolu yolculuk süresi; otobüs şirketi, yol durumu, olumlu veya olumsuz hava koşulları ve diğer etmenlere (güneşli, yağmurlu, karlı, açık ve kapalı yollar, trafik yoğunluğu, gişe yoğunluğu) bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Bursa – Ankara otobüs şirketleri – firmaları: Kamil Koç Turizm, Nilüfer Turizm, Anadolu Seyahat, Ulusoy Turizm, Beydağı Turizm, Metro Turizm

Ankara – Bursa kaç km? Kuşuçumu kara yolu ile kaç kilometre mesafe? Ortalama 390 km. Saat farkı bulunmamaktadır.

 

*** Bursa – Ankara – Bursa otobüs seferleri ve biletleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Updated: 25 Ekim 2015 — 17:16

2 Comments

Add a Comment
  1. Bursadan saat 14:00 da hareket etmiş olan can barış turizm aştiye saat kaç gibi gelir

    1. Saat 9/10 gibi gelir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KacSaatSurer .Com - Yolculuk Süresi Hesaplama © 2020 kilometre hesaplama