Ankara – Erzurum Otobüsle Kaç Saat Sürer?

aşti ankara otogarı

Yurtiçi (iç hatlar) otobüs seferleri rehberinden Ankara Erzurum otobüs seferleri hakkında bilgiler kategorisinden Erzurum Ankara arası otobüs ile kaç saat sürer? Bununla ilgili bilgileri aşağıdan alabilirsiniz.

OTOBÜSLE ANKARA ERZURUM NE KADAR SÜRER?

Ankara Otogarı olarak bilinen Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali – AŞTİ ile Erzurum Otogarı olarak bilinen Erzurum Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında kalkış veya varışlı olmak üzere karayolu – otobüs yolculuğu 13 saat 30 dakika ila 14 saat arasında değişmektedir. Karayolu yolculuk süresi; otobüs şirketi, yol durumu, olumlu veya olumsuz hava koşulları ve diğer etmenlere (güneşli, yağmurlu, karlı, açık ve kapalı yollar, trafik yoğunluğu, gişe yoğunluğu) bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Erzurum – Ankara otobüs şirketleri – firmaları: Esadaş Turizm, Dadaş Turizm, Palandöken Seyahat

Ankara – Erzurum kaç km? Kuşuçumu kara yolu ile kaç kilometre mesafe? Ortalama 880 km. Saat farkı bulunmamaktadır.

 

*** Erzurum – Ankara – Erzurum otobüs seferleri ve biletleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Updated: 25 Ekim 2015 — 17:11

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KacSaatSurer .Com - Yolculuk Süresi Hesaplama © 2020 kilometre hesaplama