İstanbul – Sinop Uçakla Kaç Saat Sürer?

sinop havaalanı

Yurtiçi (iç hatlar) uçak seferleri rehberinden Sinop – İstanbul uçak seferleri hakkında bilgiler kategorisinden İstanbul Sinop arası uçak ile kaç saat sürer? Bununla ilgili bilgileri aşağıdan alabilirsiniz.

UÇAKLA İSTANBUL – SİNOP NE KADAR SÜRER?

Bakırköy’de bulunan İstanbul Atatürk Havalimanı veya Pendik’te bulunan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı kalkış veya varışlı olmak üzere Sinop’ta bulunan Sinop Havalimanı (Sinop Havaalanı) arası uçuşlar 45 dakika ila 1 saat arasında değişmektedir. Uçuş süresi; havayolu şirketi, aktarmalı veya direkt doğrudan uçuş, hava koşulları (güneşli, yağmurlu, sisli), havaalanı pist durumu, uçuş yoğunluğu gibi faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. Süre hesaplama yapılırken rötar ve gecikmeler hesaba katılmamıştır. Burada bahsi geçen süre, kalkışa başlangıçtan, piste inişe kadar geçen süre ile havada kalma süresini içermektedir.

İstanbul – Sinop havayolu şirketleri – firmaları: Türk Hava Yolları (THY), Anadolu Jet Hava Yolları, Sunexpress Hava Yolları, Onur Air Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları ve diğer havayolu firmaları

Sinop – İstanbul havadan kaç km? Kuşuçumu hava yolu ile kaç mil? Maksimum 700 kilometre mesafe veya karşılığı mil. Saat farkı bulunmamaktadır.

 

*** İstanbul – Sinop – İstanbul uçak seferleri ve biletleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Updated: 26 Kasım 2015 — 16:02

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KacSaatSurer .Com - Yolculuk Süresi Hesaplama © 2020 kilometre hesaplama