Ankara – Antalya Otobüsle Kaç Saat Sürer?

antalya otogar

Yurtiçi (iç hatlar) otobüs seferleri rehberinden Ankara – Antalya otobüs seferleri hakkında bilgiler kategorisinden Antalya Ankara arası otobüs ile kaç saat sürer? Bununla ilgili bilgileri aşağıdan alabilirsiniz.

OTOBÜSLE ANKARA – ANTALYA NE KADAR SÜRER?

Ankara Otogarı olarak bilinen Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali – AŞTİ ile Antalya Otogarı olarak bilinen Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında kalkış veya varışlı olmak üzere karayolu – otobüs yolculuğu 8 saat 30 dakika ila 9 saat arasında değişmektedir. Karayolu yolculuk süresi; otobüs şirketi, yol durumu, olumlu veya olumsuz hava koşulları ve diğer etmenlere (güneşli, yağmurlu, karlı, açık ve kapalı yollar, trafik yoğunluğu, gişe yoğunluğu) bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Ankara – Antalya otobüs şirketleri – firmaları: Güney Akdeniz Seyahat, Anadolu Ulaşım, Kamil Koç Turizm, Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Pamukkale Turizm

Antalya – Ankara kaç km? Kuşuçumu kara yolu ile kaç kilometre mesafe? Ortalama 490 km. Saat farkı bulunmamaktadır.

*** Ankara –  Antalya – Ankara otobüs seferleri ve biletleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Updated: 30 Nisan 2016 — 17:50

4 Comments

Add a Comment
 1. Antalya ankara arasi kac saat

 2. antalya manavgat tan 1 de kaldi ankaraya daha 50 km var ve saat şuan 22:30 en fazla 9 saat süren yolculuğu 11 saat sürdürüyor her yerde durduk fazla para alayım diye mi yapıyorlar bilemiyorum ama 06 LI 741 ( kamil koç )

  1. DÜZELTME
   06 LI 741 PLAKALI ARAÇ

   Tarih: 16.09.2018
   Saat : 22.35
   REZILLIL KAMIL KOÇ

 3. Ankara Antalya otogar ötöbüsle kaç saat sürüyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KacSaatSurer .Com - Yolculuk Süresi Hesaplama © 2020 kilometre hesaplama