Büyükçekmece – Mudanya Feribot Ne Kadar Sürer?

büyükçekmece

İstanbul – Bursa feribot ve vapur seferleri rehberinden Mudanya – Büyükçekmece feribot seferleri hakkında bilgiler kategorisinden Büyükçekmece – Mudanya arası feribot ile kaç saat sürer? Bununla ilgili bilgileri aşağıdan alabilirsiniz.

FERİBOTLA BÜYÜKÇEKMECE – MUDANYA NE KADAR SÜRER?

İstanbul Büyükçekmece iskelesi ile Bursa Mudanya İskelesi arasında kalkış ve varışlı olmak üzere denizyolu – feribot – gemi – tekne – vapur yolculuğu 2 saat 15 dakika ila 2 saat 45 dakika arasında değişmektedir. BUDO feribotları ile yapılan yolculuk süresi aktarmalı ya da aktarmasız – doğrudan direkt seferlere, yoğunluğa, olumlu ve olumsuz hava koşullarına (kar yağışı, lodos vb.) göre değişkenlik göstermektedir.

Büyükçekmece – Mudanya vapurları Bursa Deniz Ulaşım A.ş. – BUDO tarafından gerçekleştirilmektedir. Seferler arabalı vapur (arabalı feribot) tarifesi şeklinde olup; hem araç hem de yolcu taşımacılığı aynı deniz otobüsü vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. Yaz dönemi ile kış dönemi sefer saatleri ve sıklığı değişiklik göstermektedir. İnternetten feribot bileti satışı yapılmakta ve online bilet almak mümkündür. Yoğunluk halinde ek seferler düzenlenmektedir.

Büyükçekmece – Mudanya feribot ücretleri – fiyatları ne kadar? Normal ulaşım tarifesi uygulanmaktadır.
Tam, öğrenci, indirimli öğretmen, ücretsiz 65 yaş üstü, ücretsiz polis kartı geçiyor mu? Tam, öğrenci ve indirimli tarife geçerlidir. 65 yaş üstü kart geçerli olmadığı gibi polisler de ücret ödemek zorundadır. Öğrenciler için öğrenci kimliği ibraz etmek zorunludur.
Salt vapur seferleri var mı? Yok.
İDO seferleri var mı? Yok.

*** Büyükçekmece – Mudanya – Büyükçekmece vapur seferleri ve biletleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Updated: 2 Kasım 2018 — 18:12

1 Comment

Add a Comment
  1. İdo buyukcekmece mudanya seferinde arabalı olarak hizmeti varmi
    Yoksa ilerki tarihlerde arabalı hizmet verecek mi
    Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KacSaatSurer .Com - Yolculuk Süresi Hesaplama © 2020 kilometre hesaplama