Yenikapı – Yalova Feribot Ne Kadar Sürer?

yenikapı iskele

İstanbul – Yalova feribot ve vapur seferleri rehberinden Yalova – Yenikapı feribot seferleri hakkında bilgiler kategorisinden Yenikapı – Yalova arası feribot ile kaç saat sürer? Bununla ilgili bilgileri aşağıdan alabilirsiniz.

FERİBOTLA YENİKAPI – YALOVA NE KADAR SÜRER?

İstanbul Yenikapı iskelesi ile Yalova İskelesi arasında kalkış ve varışlı olmak üzere denizyolu – feribot – gemi – tekne – vapur yolculuğu 1 saat 15 dakika ila 1 saat 30 dakika arasında değişmektedir. İDO feribotları ile yapılan yolculuk süresi aktarmalı ya da aktarmasız – doğrudan direkt seferlere, yoğunluğa, olumlu ve olumsuz hava koşullarına (kar yağışı, lodos vb.) göre değişkenlik göstermektedir.

Yenikapı – Yalova vapurları İstanbul Deniz Ulaşım A.ş. – İDO tarafından gerçekleştirilmektedir. Seferler arabalı vapur (arabalı feribot) tarifesi şeklinde olup; hem araç hem de yolcu taşımacılığı aynı deniz otobüsü vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. Yaz dönemi ile kış dönemi sefer saatleri ve sıklığı değişiklik göstermektedir. İnternetten feribot bileti satışı yapılmakta ve online bilet almak mümkündür. Yoğunluk halinde ek seferler düzenlenmektedir.

Yenikapı – Yalova feribot ücretleri – fiyatları ne kadar? Normal ulaşım tarifesi uygulanmaktadır.
Tam, öğrenci, indirimli öğretmen, ücretsiz 65 yaş üstü, ücretsiz polis kartı geçiyor mu? Tam, öğrenci ve indirimli tarife geçerlidir. 65 yaş üstü kart geçerli olmadığı gibi polisler de ücret ödemek zorundadır. Öğrenciler için öğrenci kimliği ibraz etmek zorunludur.
Salt vapur seferleri var mı? Yok.
BUDO seferleri var mı? Yok.

*** Yenikapı – Yalova – Yenikapı vapur seferleri ve biletleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Updated: 4 Aralık 2018 — 17:13

1 Comment

Add a Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KacSaatSurer .Com - Yolculuk Süresi Hesaplama © 2020 kilometre hesaplama