Bostancı – Karaköy Vapurla Ne Kadar Sürer?

bostancı

İstanbul vapur seferleri rehberinden Bostancı – Karaköy vapur seferleri hakkında bilgiler kategorisinden Karaköy Bostancı arası vapur ile kaç saat sürer? Bununla ilgili bilgileri aşağıdan alabilirsiniz.

VAPURLA KARAKÖY – KADIKÖY NE KADAR SÜRER?

Beyoğlu – Karaköy iskelesi ile Kadıköy - Bostancı İskelesi arasında kalkış ve varışlı olmak üzere denizyolu – feribot – gemi – tekne – vapur yolculuğu 30 dakika ila 40 dakika arasında değişmektedir. Turyol – Şehir Hatları vapur yolculuk süresi aktarmalı ya da aktarmasız – doğrudan direkt seferlere, yoğunluğa, olumlu ve olumsuz hava koşullarına (kar yağışı, lodos vb.) göre değişkenlik göstermektedir.

Karaköy – Bostancı vapurları İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Hatları İşletmesi ve Turyol Vapur işletmesi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Karaköy – Bostancı hızlı feribot seferleri var mı? Yok.

*** Karaköy – Bostancı – Karaköy vapur seferleri ve biletleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Updated: 30 Ocak 2019 — 18:47

1 Comment

Add a Comment
  1. Bostancı kabatas seferi kaç dak sürüyor
    Teskkrlr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KacSaatSurer .Com - Yolculuk Süresi Hesaplama © 2020 kilometre hesaplama