Malatya – Şanlıurfa Otobüsle Kaç Saat Sürer?

malatya otogar

Yurtiçi (iç hatlar) otobüs seferleri rehberinden Şanlıurfa – Malatya otobüs seferleri hakkında bilgiler kategorisinden Malatya Şanlıurfa arası otobüs ile kaç saat sürer? Bununla ilgili bilgileri aşağıdan alabilirsiniz.

OTOBÜSLE Ş. URFA – MALATYA NE KADAR SÜRER?

Malatya Otogarı olarak bilinen Malatya Şehirlerarası Otobüs Terminali – MAŞTİ ile Şanlıurfa Otogarı – Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında kalkış veya varışlı olmak üzere karayolu – otobüs yolculuğu 5 saat ila 5 saat 30 dakika arasında değişmektedir. Karayolu yolculuk süresi; otobüs şirketi, yol durumu, olumlu veya olumsuz hava koşulları ve diğer etmenlere (güneşli, yağmurlu, karlı, açık ve kapalı yollar, trafik yoğunluğu, gişe yoğunluğu) bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Malatya – Şanlıurfa otobüs şirketleri – firmaları: Kamil Koç Turizm, Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Tatlıses Turizm, Astor Turizm, Urfa Cesur Seyahat

Ş. Urfa – Malatya kaç km? Kuşuçumu kara yolu ile kaç kilometre mesafe? Ortalama 220 km. Saat farkı bulunmamaktadır.

*** Malatya – Şanlıurfa – Malatya otobüs seferleri ve biletleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Updated: 30 Ocak 2019 — 23:41

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KacSaatSurer .Com - Yolculuk Süresi Hesaplama © 2020 kilometre hesaplama