Bakırköy – Heybeliada Vapurla Ne Kadar Sürer?

heybeliada

İstanbul vapur seferleri rehberinden Bakırköy – Heybeliada vapur seferleri hakkında bilgiler kategorisinden Heybeliada Bakırköy arası vapur ile kaç saat sürer? Bununla ilgili bilgileri aşağıdan alabilirsiniz.

VAPURLA HEYBELİADA – BAKIRKÖY NE KADAR SÜRER?

Bakırköy Turyol iskelesi ile Heybeliada Turyol İskelesi arasında kalkış ve varışlı olmak üzere denizyolu – feribot – gemi – tekne – vapur yolculuğu 1 saat 20 dakika ila 1 saat 30 dakika arasında değişmektedir. Turyol – Şehir Hatları vapur yolculuk süresi aktarmalı ya da aktarmasız – doğrudan direkt seferlere, yoğunluğa, olumlu ve olumsuz hava koşullarına (kar yağışı, lodos vb.) göre değişkenlik göstermektedir.

Heybeliada - Bakırköy vapurları İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Hatları İşletmesi ve Turyol Vapur işletmesi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Heybeliada – Bakırköy hızlı feribot seferleri var mı? Yok.

*** Heybeliada - Bakırköy – Heybeliada vapur seferleri ve biletleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Updated: 21 Nisan 2019 — 03:04

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KacSaatSurer .Com - Yolculuk Süresi Hesaplama © 2020 kilometre hesaplama