Bakırköy – Kadıköy Vapurla Ne Kadar Sürer?

bakırköy

İstanbul vapur seferleri rehberinden Bakırköy – Kadıköy vapur seferleri hakkında bilgiler kategorisinden Kadıköy Bakırköy arası vapur ile kaç saat sürer? Bununla ilgili bilgileri aşağıdan alabilirsiniz.

VAPURLA KARAKÖY – KADIKÖY NE KADAR SÜRER?

Bakırköy Turyol iskelesi ile Kadıköy Turyol İskelesi arasında kalkış ve varışlı olmak üzere denizyolu – feribot – gemi – tekne – vapur yolculuğu 40 dakika ila 50 dakika arasında değişmektedir. Turyol – Şehir Hatları vapur yolculuk süresi aktarmalı ya da aktarmasız – doğrudan direkt seferlere, yoğunluğa, olumlu ve olumsuz hava koşullarına (kar yağışı, lodos vb.) göre değişkenlik göstermektedir.

Kadıköy - Bakırköy vapurları İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Hatları İşletmesi ve Turyol Vapur işletmesi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kadıköy – Bakırköy hızlı feribot seferleri var mı? Yok.

*** Kadıköy - Bakırköy – Kadıköy vapur seferleri ve biletleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Updated: 21 Nisan 2019 — 00:47

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KacSaatSurer .Com - Yolculuk Süresi Hesaplama © 2020 kilometre hesaplama