Aksaray – Karaman Otobüsle Kaç Saat Sürer?

karaman otogar

Yurtiçi (iç hatlar) otobüs seferleri rehberinden Karaman – Aksaray otobüs seferleri hakkında bilgiler kategorisinden Aksaray Karaman arası otobüs ile kaç saat sürer? Bununla ilgili bilgileri aşağıdan alabilirsiniz.

OTOBÜSLE KARAMAN – AKSARAY NE KADAR SÜRER?

Karaman Otogarı olarak bilinen Karaman Şehirlerarası Otobüs Terminali ile Aksaray Otogarı – Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında kalkış veya varışlı olmak üzere karayolu – otobüs yolculuğu 3 saat ila 3 saat 30 dakika arasında değişmektedir. Karayolu yolculuk süresi; otobüs şirketi, yol durumu, olumlu veya olumsuz hava koşulları ve diğer etmenlere (güneşli, yağmurlu, karlı, açık ve kapalı yollar, trafik yoğunluğu, gişe yoğunluğu) bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Aksaray – Karaman otobüs şirketleri – firmaları: Kamil Koç Turizm, Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Aksaray Birlik Seyahat, Yeni Aksaray Seyahat, Kontur Seyahat, Özkaymak Turizm

Karaman  – Aksaray kaç km? Kuşuçumu kara yolu ile kaç kilometre mesafe? Ortalama 190 km. Saat farkı bulunmamaktadır.

*** Karaman – Aksaray – Karaman otobüs seferleri ve biletleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Updated: 29 Mayıs 2019 — 23:35

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KacSaatSurer .Com - Yolculuk Süresi Hesaplama © 2020 kilometre hesaplama