Kayseri – Aksaray Otobüsle Kaç Saat Sürer?

kayseri otogar

Yurtiçi (iç hatlar) otobüs seferleri rehberinden Kayseri – Aksaray otobüs seferleri hakkında bilgiler kategorisinden Aksaray Kayseri arası otobüs ile kaç saat sürer? Bununla ilgili bilgileri aşağıdan alabilirsiniz.

OTOBÜSLE KAYSERİ – AKSARAY NE KADAR SÜRER?

Kayseri Otogarı olarak bilinen Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali ile Aksaray Otogarı – Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında kalkış veya varışlı olmak üzere karayolu – otobüs yolculuğu 2 saat ila 2 saat 30 dakika arasında değişmektedir. Karayolu yolculuk süresi; otobüs şirketi, yol durumu, olumlu veya olumsuz hava koşulları ve diğer etmenlere (güneşli, yağmurlu, karlı, açık ve kapalı yollar, trafik yoğunluğu, gişe yoğunluğu) bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Aksaray – Kayseri otobüs şirketleri – firmaları: Kamil Koç Turizm, Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Aksaray Birlik Seyahat, Yeni Aksaray Seyahat, Beydağı Turizm, Zafer Turizm, Battalgazi Turizm, Medine Turizm, Nevşehir Seyahat, Süha Turizm, Rahmi Hamurcu Turizm, Kent Turizm, Öz Sivas Huzur Turizm

Kayseri – Aksaray kaç km? Kuşuçumu kara yolu ile kaç kilometre mesafe? Ortalama 160 km. Saat farkı bulunmamaktadır.

*** Aksaray – Kayseri – Aksaray otobüs seferleri ve biletleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Updated: 31 Mayıs 2019 — 01:37

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KacSaatSurer .Com - Yolculuk Süresi Hesaplama © 2020 kilometre hesaplama