Antalya – Aksaray Otobüsle Kaç Saat Sürer?

antalya otogar

Yurtiçi (iç hatlar) otobüs seferleri rehberinden Antalya – Aksaray otobüs seferleri hakkında bilgiler kategorisinden Aksaray Antalya arası otobüs ile kaç saat sürer? Bununla ilgili bilgileri aşağıdan alabilirsiniz.

OTOBÜSLE ANTALYA – AKSARAY NE KADAR SÜRER?

Antalya Otogarı olarak bilinen Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali ile Aksaray Otogarı – Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında kalkış veya varışlı olmak üzere karayolu – otobüs yolculuğu 8 saat ila 8 saat 30 dakika arasında değişmektedir. Karayolu yolculuk süresi; otobüs şirketi, yol durumu, olumlu veya olumsuz hava koşulları ve diğer etmenlere (güneşli, yağmurlu, karlı, açık ve kapalı yollar, trafik yoğunluğu, gişe yoğunluğu) bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Aksaray – Antalya otobüs şirketleri – firmaları: Kamil Koç Turizm, Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Aksaray Birlik Seyahat, Yeni Aksaray Seyahat

Antalya – Aksaray kaç km? Kuşuçumu kara yolu ile kaç kilometre mesafe? Ortalama 460 km. Saat farkı bulunmamaktadır.

*** Aksaray – Antalya  – Aksaray otobüs seferleri ve biletleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Updated: 1 Haziran 2019 — 03:41

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KacSaatSurer .Com - Yolculuk Süresi Hesaplama © 2020 kilometre hesaplama