Bostancı – Sedef Adası Vapurla Ne Kadar Sürer?

sedef adası

İstanbul vapur seferleri rehberinden Bostancı – Sedef Adası vapur seferleri hakkında bilgiler kategorisinden Sedef Adası Bostancı arası vapur ile kaç saat sürer? Bununla ilgili bilgileri aşağıdan alabilirsiniz.

VAPURLA BOSTANCI – SEDEF ADASI NE KADAR SÜRER?

Kadıköy Bostancı iskelesi ile Sedef Adası İskelesi arasında kalkış ve varışlı olmak üzere denizyolu – feribot – gemi – tekne – vapur yolculuğu 45 dakika ila 50 dakika arasında değişmektedir. Turyol – Dentur – Şehir Hatları vapur yolculuk süresi aktarmalı ya da aktarmasız – doğrudan direkt seferlere, yoğunluğa, olumlu ve olumsuz hava koşullarına (kar yağışı, lodos vb.) göre değişkenlik göstermektedir.

Bostancı – Sedef Adası deniz otobüsleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Hatları İşletmesi tarafından gerçekleştirilmektedir. Sadece yaz sezonu içerisinde (haziran temmuz, ağustos, eylül) sefer düzenlenmekte olup, ilkbahar ve kış aylarında sefer yoktur.

Sedef Adası – Bostancı hızlı feribot seferleri var mı? Yok.

Bostancı – Sedef Adası kaç km? 15 kilometre

*** Sedef Adası – Bostancı – Sedef Adası vapur seferleri ve biletleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Updated: 4 Haziran 2019 — 02:27

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KacSaatSurer .Com - Yolculuk Süresi Hesaplama © 2020 kilometre hesaplama