Ekinlik – Marmara Adası Feribot Ne Kadar Sürer?

ekinlik adası

Balıkesir feribot ve vapur seferleri rehberinden Marmara – Ekinlik Adası feribot seferleri hakkında bilgiler kategorisinden Ekinlik Marmara Adası arası feribot ile kaç saat sürer? Bununla ilgili bilgileri aşağıdan alabilirsiniz.

 

FERİBOTLA EKİNLİK – MARMARA ADASI NE KADAR SÜRER?

Marmara Adası iskelesi ile Ekinlik İskelesi arasında kalkış ve varışlı olmak üzere denizyolu – feribot – gemi – tekne – vapur yolculuğu 40 dakika ila 50 dakika arasında değişmektedir. Gestaş feribotları ile yapılan yolculuk süresi aktarmalı ya da aktarmasız – doğrudan direkt seferlere, yoğunluğa, olumlu ve olumsuz hava koşullarına (kar yağışı, lodos vb.) göre değişkenlik göstermektedir.

Marmara Adası – Ekinlik vapurları Gestaş Deniz Ulaşım A.ş. tarafından gerçekleştirilmektedir. Seferler arabalı vapur (arabalı feribot) tarifesi şeklinde olup; hem araç hem de yolcu taşımacılığı aynı deniz otobüsü vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. Yaz dönemi ile kış dönemi sefer saatleri ve sıklığı değişiklik göstermektedir. İnternetten feribot bileti satışı yapılmakta ve online bilet almak mümkündür. Yoğunluk halinde ek seferler düzenlenmektedir.

Marmara Adası – Ekinlik feribot ücretleri – fiyatları ne kadar? Normal ulaşım tarifesi uygulanmaktadır.
Tam, öğrenci, indirimli öğretmen, ücretsiz 65 yaş üstü, ücretsiz polis kartı geçiyor mu? Tam, öğrenci ve indirimli tarife geçerlidir. 65 yaş üstü kart geçerli olmadığı gibi polisler de ücret ödemek zorundadır. Öğrenciler için öğrenci kimliği ibraz etmek zorunludur.
Salt vapur seferleri var mı? Yok.

*** Marmara – Ekinlik – Marmara Adası vapur seferleri ve biletleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Updated: 17 Temmuz 2019 — 21:28

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KacSaatSurer .Com - Yolculuk Süresi Hesaplama © 2019 kilometre hesaplama